• All products are added to your cart.

Tasty gifts for the end of the year

Looking for the perfect gift for the holidays? At Flavor Shop you'll find a wide selection of delicacies and stylish non-food accessories, ideal for a tasteful end-of-year gift.

Brands
Salted Caramel Cookies - House 100 g
Craving something crunchy and intensely flavorful? Let yourself be tempted by the perfect balance of...
€4,95 * Unit price: €49,50 / Kilogram
- +
Rocher Coco - House 100 g
A tropical delight in one bite, savor the pure flavour of coconut in these creamy Belgian coconut ro...
€4,95 * Unit price: €49,50 / Kilogram
- +
Chocolate & Caramel No. 507 - Can 100 g
Coziness in a cup! Pure Flavor Chocolate & Caramel is the ultimate indulgent tea for the colder mont...
€9,95 * Unit price: €99,50 / Kilogram
- +
Winter's Classic No. 489 - Can 100 g
Experience the magic of winter with Pure Flavor Winter's Classic! A delicious tea that takes you to ...
€9,95 * Unit price: €99,50 / Kilogram
- +
Magical X-Mas No. 484 - Can 100 g
Experience the magic of Christmas with our Pure Flavor Magical X-Mas tea! A delicious black tea, enr...
€9,95 * Unit price: €99,50 / Kilogram
- +
Bag Gifts for you - in gift box
Fill your daily coffee and tea moments with joy and color with the "Gifts for You" bag.
€17,95 *
- +
X-Mas Dream No. 491 - Can 100 g
Dream away with Pure Flavor X-Mas Dream, the ultimate Christmas tea! This special blend combines spi...
€9,95 * Unit price: €99,50 / Kilogram
- +
Chocolate Cookies - House 100 g
For the true chocolate lover: discover the full taste of pure Belgian chocolate in a crispy artisana...
€4,95 * Unit price: €49,50 / Kilogram
- +
Praline Cookies - House 100 g
A crunchy ode to praline, taste the rich combination of almonds, hazelnuts and Belgian baking art.
€4,95 * Unit price: €49,50 / Kilogram
- +
Almond Speculaas - House 100 g
Savor the spicy warmth of Belgian speculaas with the subtle crunch of roasted almonds. Packaged in a...
€4,95 * Unit price: €49,50 / Kilogram
- +
Apfelstrudel No. 506 - Can 150 g
Savor the warmth of winter with Pure Flavor Apfelstrudel. A fruity, warming infusion inspired by the...
€14,95 * Unit price: €99,66 / Kilogram
- +
Sweet X-Mas No. 492 - Can 100 g
Celebrate the holidays with our Pure Flavor Sweet X-Mas! This colorful and sweet rooibos tea is the ...
€9,95 * Unit price: €99,50 / Kilogram
- +
Deer 20.6 x 14.2 x 36.8cm dolomite
Elegant dolomite deer statue (36.8 cm high) in a glossy finish, ideal for giving your interior a fes...
€29,95 *
- +
Biscuit Rose de Reims - Fossier - 100g
Le Biscuit Rose is the icon of the Maison Fossier, founded in Reims in 1756. Tradition dictates that...
€4,95 * Unit price: €49,50 / Kilogram
- +
Bruschetta Herb Mix in Bag 90g
Bring the Italian sunshine to your plate with this traditional Bruschetta herb mix, perfect for a qu...
€5,95 * Unit price: €66,11 / Kilogram
- +
Pizzaiola herb mix in bag 90 g
Give your pizzas an authentic taste of Italy with this delicious Pizzaiola herb mix, a real must-hav...
€5,95 * Unit price: €66,11 / Kilogram
- +

Tasty gifts for the end of the year

Looking for the perfect gift for the holidays? At Flavor Shop you'll find a wide selection of delicacies and stylish non-food accessories, ideal for a tasteful end-of-year gift. From sophisticated appetizers and craft sauces to our unique Pure Flavor beers and festive mocktails, each selection brings a touch of luxury and culinary surprise to the new year. Choose your favorites and put together a personalized gift box or be inspired by our ready-made packages, carefully crafted for an unforgettable party experience. Make the end of the year special with Flavor Shop's flavors and products!