• All products are added to your cart.

Tasty gifts for the end of the year

Looking for the perfect gift for the holidays? At Flavor Shop you'll find a wide selection of delicacies and stylish non-food accessories, ideal for a tasteful end-of-year gift.

Brands
Salted Caramel Cookies - House 100 g
€4,95 *
Unit price: €49,50 / Kilogram
+
Rocher Coco - House 100 g
€4,95 *
Unit price: €49,50 / Kilogram
+
Chocolate & Caramel No. 507 - Can 100 g
€9,95 *
Unit price: €99,50 / Kilogram
+
Winter's Classic No. 489 - Can 100 g
€9,95 *
Unit price: €99,50 / Kilogram
+
Magical X-Mas No. 484 - Can 100 g
€9,95 *
Unit price: €99,50 / Kilogram
+
Bag Gifts for you - in gift box
€17,95 *
+
X-Mas Dream No. 491 - Can 100 g
€9,95 *
Unit price: €99,50 / Kilogram
+
Chocolate Cookies - House 100 g
€4,95 *
Unit price: €49,50 / Kilogram
+
Praline Cookies - House 100 g
€4,95 *
Unit price: €49,50 / Kilogram
+
Almond Speculaas - House 100 g
€4,95 *
Unit price: €49,50 / Kilogram
+
Apfelstrudel No. 506 - Can 150 g
€14,95 *
Unit price: €99,66 / Kilogram
+
Sweet X-Mas No. 492 - Can 100 g
€9,95 *
Unit price: €99,50 / Kilogram
+
€29,95 *
+
Biscuit Rose de Reims - Fossier - 100g
€4,95 *
Unit price: €49,50 / Kilogram
+
Bruschetta Herb Mix in Bag 90g
€5,95 *
Unit price: €66,11 / Kilogram
+
Pizzaiola herb mix in bag 90 g
€5,95 *
Unit price: €66,11 / Kilogram
+

Tasty gifts for the end of the year

Looking for the perfect gift for the holidays? At Flavor Shop you'll find a wide selection of delicacies and stylish non-food accessories, ideal for a tasteful end-of-year gift. From sophisticated appetizers and craft sauces to our unique Pure Flavor beers and festive mocktails, each selection brings a touch of luxury and culinary surprise to the new year. Choose your favorites and put together a personalized gift box or be inspired by our ready-made packages, carefully crafted for an unforgettable party experience. Make the end of the year special with Flavor Shop's flavors and products!