Flavor Shop kroont zich als ‘Winkelhier van het Jaar’!

  • Geplaatst op
  • Door Birger
  • 0
Flavor Shop kroont zich als ‘Winkelhier van het Jaar’!

Hoera! Wij bij Flavor Shop uit Gooik zijn supertrots om te vertellen dat we de allereerste ‘Winkelhier van het Jaar’ award hebben gewonnen! Deze toffe prijs, uitgereikt door UNIZO, benadrukt hoe belangrijk lokale winkels zijn voor de buurt. Dit jaar lag de focus op hoe goed wij voor ons personeel zorgen, en we zijn dolblij dat onze inzet wordt gewaardeerd.

Personeel op de eerste plaats

Bij Flavor Shop draait alles om onze fantastische medewerkers. Zaakvoerder, Birger Vanacker, zorgt ervoor dat iedereen zich gewaardeerd voelt en met plezier naar het werk komt. Zoals UNIZO-topman Danny Van Assche het mooi zei: “Een winkel draait om service en blije klanten, en zonder gemotiveerde medewerkers kan dat niet.” En dat begrijpen we bij Flavor Shop heel goed!

We zorgen ervoor dat werken bij ons niet alleen serieus is, maar ook leuk. We hebben een ‘pretbudget’ waarmee ons team allerlei leuke activiteiten kan organiseren. We vieren regelmatig feestjes en hebben onze jaarlijkse team-barbecue waar Birger zelf de barbecue aansteekt voor zijn team.

 

Waarom lokale winkels belangrijk zijn

Lokale winkels zijn het hart van onze dorpen en steden. Ze maken winkelstraten levendig en zorgen voor een unieke winkelervaring. Danny Van Assche benadrukte dat je, door lokaal te winkelen, de gemeenschap steunt. Winkeliers betalen hier hun belastingen, bieden werk aan lokale mensen en maken het centrum gezellig.

Bij Flavor Shop zijn we daar trots op. De meeste van onze medewerkers komen uit de buurt, en we bieden kansen aan mensen die het moeilijk hebben op de arbeidsmarkt. We werken ook samen met sociale maatwerkbedrijven om iedereen een kans te geven.

 

De beste in personeelsbeleid

UNIZO koos ons als winnaar vanwege ons geweldige personeelsbeleid. We betrekken onze medewerkers bij alles wat we doen, van productkeuze tot het bezoeken van beurzen. Ons team krijgt volop mogelijkheden om zich te ontwikkelen en nieuwe dingen te leren.

 

Dankjewel aan de jury!

De jury was vol lof over ons. Kris Baetens van Liantis noemde ons “de ware helden van de economie” en prees ons voor onze bijdrage aan de lokale gemeenschap. Sven Marinus van VIA Belgium benadrukte onze passie voor culinaire diversiteit en duurzaamheid. Guido Van Hauwaert van KBC waardeerde onze focus op zowel medewerkers- als klantbeleving. En Luc Ardies van PMO prees ons jaarlijkse ‘pretbudget’ dat zorgt voor blije en gemotiveerde medewerkers.

 

Bedankt voor jou steun!

Deze award is een enorme erkenning voor ons harde werk en toewijding. We hadden dit niet kunnen bereiken zonder onze geweldige medewerkers en loyale klanten. We blijven ons inzetten om een fijne werkplek te zijn en je een unieke winkelervaring te bieden. Kom langs en ontdek zelf waarom Flavor Shop de ‘Winkelhier van het Jaar’ is!

Bezoek ons in Gooik en ervaar de heerlijke sfeer en culinaire verrassingen van Flavor Shop. Samen maken we de buurt sterker en gezelliger!

 

 

Reacties

Wees de eerste om te reageren...

Laat een reactie achter
* Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.